5 lipca miałam przyjemność uczestniczyć w ostatnim spotkaniu słuchaczy Studium Podyplomowego HR Biznes Partner realizowanego na Collegium da Vinci w Poznaniu. To kolejny wspaniały rocznik, z którym dzieliłam się wiedzą min. z zakresu rekrutacji, działań rozwojowych oraz budowania marki osobistej. Wszystkie tematy łączyły 4 główne funkcje HRBP:

  • eksperta procesów HR
  • lidera zmian w organizacji
  • rzecznika pracowników
  • oraz co szczególnie odróżnia HRBP od specjalisty HR, silna perspektywa biznesowa.

Muszę przyznać, że podobnie jak w poprzednich latach, z wielkim zainteresowaniem i pokorą wsłuchiwałam się w różnorodne i bogate doświadczenia uczestników. Prezentacje projektów zaliczeniowych pokazały jak bardzo wysoki jest poziom kompetencji HR Biznes Partnerów CDV 2019/2020. Jestem dumna!

W tym roku, po raz pierwszy miałam okazję do realizacji jednych z zajęć w pełni on-line. Sprawca, oczywiście wszystkim znany COVID-19! Trochę lęku przed nieznanym narzędziem (tym razem Google Meet), które ostatecznie okazało się bardzo użyteczne.

Pozostaje ogromna osobista satysfakcja z informacji zwrotnej od uczestników moich zajęć oraz co jeszcze cenniejsze, wspaniałe relacje.

HR Biznes Partner – kolejna wspaniała grupa.