„Współpraca Akademickich Biur Karier z interesariuszami rynku pracy” to temat dyskusji, w jakiej miałam przyjemność uczestniczyć 24 listopada 2022 reprezentując Fundację Anioły Edukacji. Panel był częścią trwającej dwa dni (24 i 25 listopada 2022) „V ogólnopolska Konferencja Akademickich Biur Karier”. Perfekcyjną organizacją zajęło się Biuro Karier Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Komisja ds. Akademickich Biur Karier przy Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich. Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości podkreśliły rangę wydarzenia swoimi Patronatami.

Całość wydarzenia dotyczyła odpowiedzi Akademickich Biur Karier na potrzeby studentów, absolwentów oraz pracodawców w kontekście pandemii Covid-19 i konfliktu na Ukrainie.

Konferencja była w formie hybrydowej, spotkanie transmitowano na żywo a aula na Szamarzewskiego pękała w szwach. Blask świateł nieco mnie onieśmielał, ale pasja do działania Fundacji wygrała 🙂 Zapraszam do obejrzenia nagrania z konferencji i mojego udziału (ok. 2:00 godziny nagrania). 🙂

Współpraca Akademickich Biur Karier z interesariuszami rynku pracy.