Trudno być obiektywną opisując swoje dziecko, no może nie zupełnie moje, ale jestem na tych studiach od samego początku i mam wpływ na ich zakres. W lipcu kolejna grupa HR Biznes Partnerów przedstawiła swoje prace zaliczeniowe i poddała się ogniowi pytań komisji egzaminacyjnej. Im wyżej jest poprzeczka, tym większa satysfakcja z sukcesu, dlatego satysfakcja tego dnia wylewała się z nas szerokim strumieniem.

Co zauważam na tych studiach każdego roku? Przede wszystkim ogromną zmianę w myśleniu o HR naszych słuchaczy. Przejście przez 10 miesięcy uczenia się od specjalisty w zakresie procesów HR, „adwokata pracowników”, poprzez agenta zmian, aż do partnera, który rozumie biznes, potrafi odnosić cele biznesu do obszaru zarządzania personelem.

Jeszcze w tym roku zaproszę Was na szkolenie 2 dniowe z zakresu HRBP w ramach HR STARTER, a dla mających więcej czasu polecam gorąco podyplomówkę na Collegium Da Vinci – HR BUSSINES PARTNER.

HR STARTER to marka wydzielona w ramach działalności Duety Szkoleniowe Regina May (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 23587).

HR STARTER jest całkowicie dedykowany obszarowi HR w organizacji. Realizuje:

  • rekrutacje pracowników do działu personalnego na różne szczeble
  • szkolenia rozwijające kompetencje działu HR
  • szkolenia z zakresu rekrutacji dla menedżerów
  • wdrożenia procesów personalnych w organizacji

Adres biura: Poznań, ul. Grunwaldzka 104 pok 207

Studia podyplomowe dla HRBP – nieobiektynie 🙂